20.9 C
Rzeszów
czwartek, 1 czerwca, 2023

„Był oddany służbie, zawsze blisko ludzi”. Tak zmarłego policjanta wspominają koledzy

REKLAMA

Podkarpacki garnizon policji pogrążony w żałobie. Policjanci z wielkim żalem żegnają swojego kolegę. Aspirant sztabowy Wojciech Wilk z Komendy Powiatowej w Kolbuszowej zmarł po ciężkiej chorobie. Miał 45 lat.

Internetowa strona Podkarpackiej Policji jest w czarno-białych kolorach. To symboliczny gest, będący wyrazem smutku i żalu. Bo choć garnizon liczy kilka tysięcy funkcjonariuszy, każdy z nich dla ludzi związanych z formacją jest jak członek rodziny.

Policjanci zamieścili poruszający wpis:

Wojtek miał 45 lat. W szeregi Policji wstąpił w 1998 roku. Od 2015 roku pracował jako asystent w Posterunku Policji w Majdanie Królewskim. Był oddany służbie, zawsze blisko ludzi. W naszej pamięci zapisał się jako sumienny policjant, życzliwy i pogodny człowiek, wspaniały kolega. Po ciężkiej chorobie, we wtorek 16 listopada, odszedł na wieczną służbę.


Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną. – W tym trudnym czasie jesteśmy myślami przy jego Bliskich – piszą policjanci.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
20.9 ° C
21.6 °
20 °
44 %
4.1kmh
0 %
czw.
22 °
pt.
20 °
sob.
16 °
niedz.
20 °
pon.
21 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu