15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

„Był oddany służbie, zawsze blisko ludzi”. Tak zmarłego policjanta wspominają koledzy

REKLAMA

Podkarpacki garnizon policji pogrążony w żałobie. Policjanci z wielkim żalem żegnają swojego kolegę. Aspirant sztabowy Wojciech Wilk z Komendy Powiatowej w Kolbuszowej zmarł po ciężkiej chorobie. Miał 45 lat.

Internetowa strona Podkarpackiej Policji jest w czarno-białych kolorach. To symboliczny gest, będący wyrazem smutku i żalu. Bo choć garnizon liczy kilka tysięcy funkcjonariuszy, każdy z nich dla ludzi związanych z formacją jest jak członek rodziny.

Policjanci zamieścili poruszający wpis:

Wojtek miał 45 lat. W szeregi Policji wstąpił w 1998 roku. Od 2015 roku pracował jako asystent w Posterunku Policji w Majdanie Królewskim. Był oddany służbie, zawsze blisko ludzi. W naszej pamięci zapisał się jako sumienny policjant, życzliwy i pogodny człowiek, wspaniały kolega. Po ciężkiej chorobie, we wtorek 16 listopada, odszedł na wieczną służbę.


Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną. – W tym trudnym czasie jesteśmy myślami przy jego Bliskich – piszą policjanci.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj