24 C
Rzeszów
piątek, 12 sierpnia, 2022

Najnowsze

„Był oddany służbie, zawsze blisko ludzi”. Tak zmarłego policjanta wspominają koledzy

Podkarpacki garnizon policji pogrążony w żałobie. Policjanci z wielkim żalem żegnają swojego kolegę. Aspirant sztabowy Wojciech Wilk z Komendy Powiatowej w Kolbuszowej zmarł po ciężkiej chorobie. Miał 45 lat.

REKLAMA

Internetowa strona Podkarpackiej Policji jest w czarno-białych kolorach. To symboliczny gest, będący wyrazem smutku i żalu. Bo choć garnizon liczy kilka tysięcy funkcjonariuszy, każdy z nich dla ludzi związanych z formacją jest jak członek rodziny.

Policjanci zamieścili poruszający wpis:

Wojtek miał 45 lat. W szeregi Policji wstąpił w 1998 roku. Od 2015 roku pracował jako asystent w Posterunku Policji w Majdanie Królewskim. Był oddany służbie, zawsze blisko ludzi. W naszej pamięci zapisał się jako sumienny policjant, życzliwy i pogodny człowiek, wspaniały kolega. Po ciężkiej chorobie, we wtorek 16 listopada, odszedł na wieczną służbę.


Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną. – W tym trudnym czasie jesteśmy myślami przy jego Bliskich – piszą policjanci.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie małe
24 ° C
24.1 °
22.6 °
60 %
4.6kmh
40 %
pt.
22 °
sob.
21 °
niedz.
27 °
pon.
27 °
wt.
29 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu