24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Tragedia w Lesie

Śmierć pod ciężarem ursusa

REKLAMA

Wstrząsający wypadek w lesie w Starym Żmigrodzie w powiecie jasielskim. Według dotychczasowych ustaleń, 74-letni senior zginął, przygnieciony przez rolniczy ciągnik.

Alarm rozległ się 15 maja po godzinie 16. Dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o dramacie, który rozegrał się na terenie leśnym w Starym Żmigrodzie. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, starszy mężczyzna tracąc panowanie nad ciągnikiem rolniczym, doprowadził do jego przewrócenia się na lewy bok.

Na miejscu natychmiast pojawiła się załoga karetki pogotowia, jednak stwierdzono zgon mężczyzny. Grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle oraz biegły lekarz sądowy podjęli działania na miejscu zdarzenia. Ciało 74-latka zostało zabezpieczone do dalszych badań, dotyczących wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tragedii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj