23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Wypadek w ciemności. Pieszy zginął na miejscu

REKLAMA

Mimo reanimacji nie udało się uratować życia 53-latka, który wpadł pod samochód w Trześniowie w powiecie brzozowskim. Policja po tragedii zwróciła uwagę na ważny szczegół.

Czy tej tragedii można było uniknąć? Według policji pieszy poruszał się w miejscu nieoświetlonym i nie miał odblasków. Kiedy poruszamy się o świcie czy o zmierzchu po drodze, to wręcz obowiązek. – Dzięki temu kierowcy widzą nas z odległości ponad 100 metrów i w porę mogą zareagować – przekonują policjanci.

Do wypadku w Trześniowie doszło w środę 28 grudnia po godz. 18. Panowała już zupełna ciemność. Samochodem marki Mazda kierował 22-latek. Najechał na pieszego, który wpadł na maskę i rozbił przednią szybę. Poszkodowany 53-latek był reanimowany. Mimo wysiłków ratowników, jego życia nie udało się uratować.

Szczegółowe okoliczności wypadku badają prokuratura i policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj