2.1 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Śmierć na torach. Zginął 47-latek

REKLAMA

Nie było szans na ratunek. 47-latek z Tarnobrzega zginął na miejscu.

Do tragedii doszło w niedzielę 27 listopada około godz. 3 nocy. Na torach w okolicy ul. Kolejowej w Tarnobrzegu, znalazł się 47-letni mężczyzna. Jak ustalili śledczy mężczyzna leżał na torach. Maszynista pociągu towarowego, wiozącego węgiel ze Śląska do Kozienic, nie miał szans, aby w porę zatrzymać skład.

Szans na ratunek nie miała ofiara. Poniosła śmierć na miejscu. Policja ustaliła, że zmarły to 47-letni mieszkaniec Tarnobrzega.

Nie wiadomo, jakie są okoliczności wypadku. Dlaczego mężczyzna znalazł się na torach. Śledczy będą starali się odpowiedzieć na te pytania.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. Część OIK-ów jest czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia.

Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna) lekarz musi Cię przyjąć tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111. Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123. Obie linie są czynne całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.

Zobacz też:

Nie mieli powodu. Bili, aby zabić. Sąd wymierzył im karę

Groza na przejściu. Auto potrąciło matkę pchającą wózek z dzieckiem

Przyszedł z ofertą dopłat do ogrzewania. Seniorka straciła oszczędności

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj