16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Śmierć na torach. Zginął 47-latek

REKLAMA

Nie było szans na ratunek. 47-latek z Tarnobrzega zginął na miejscu.

Do tragedii doszło w niedzielę 27 listopada około godz. 3 nocy. Na torach w okolicy ul. Kolejowej w Tarnobrzegu, znalazł się 47-letni mężczyzna. Jak ustalili śledczy mężczyzna leżał na torach. Maszynista pociągu towarowego, wiozącego węgiel ze Śląska do Kozienic, nie miał szans, aby w porę zatrzymać skład.

Szans na ratunek nie miała ofiara. Poniosła śmierć na miejscu. Policja ustaliła, że zmarły to 47-letni mieszkaniec Tarnobrzega.

Nie wiadomo, jakie są okoliczności wypadku. Dlaczego mężczyzna znalazł się na torach. Śledczy będą starali się odpowiedzieć na te pytania.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. Część OIK-ów jest czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia.

Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna) lekarz musi Cię przyjąć tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111. Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123. Obie linie są czynne całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.

Zobacz też:

Nie mieli powodu. Bili, aby zabić. Sąd wymierzył im karę

Groza na przejściu. Auto potrąciło matkę pchającą wózek z dzieckiem

Przyszedł z ofertą dopłat do ogrzewania. Seniorka straciła oszczędności

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj