6.5 C
Rzeszów
sobota, 20 kwietnia, 2024

Szedł z rowerem. Zginął na torach

REKLAMA

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się 29 maja na przejeździe kolejowym w Sośnicy. Funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie, pod ścisłym nadzorem prokuratora, starają się rozwikłać tajemnicę tragicznego wypadku, w którym pieszy, prowadzący rower, padł ofiarą potrącenia przez pociąg pospieszny relacji Warszawa-Przemyśl. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu.

Jak donoszą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, dyżurny otrzymał zgłoszenie o niebezpiecznym zdarzeniu po godz. 12.

Pieszy, niefortunnie znajdujący się na przejeździe kolejowym, został bezlitośnie potrącony przez nadjeżdżający pociąg pospieszny. W wyniku wstrząsającego zderzenia, mężczyzna stracił życie na miejscu, nie dając szansy na jakąkolwiek interwencję ratownikom.

Na miejscu tragedii, zespół policjantów działał pod ścisłą kontrolą prokuratora, podejmując wszelkie działania mające na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności tego traumatycznego wypadku. W związku z zaistniałą sytuacją, ruch kolejowy na tym odcinku został wstrzymany. Funkcjonariusze podjęli wszelkie niezbędne kroki w celu zabezpieczenia śladów oraz zbierania materiału dowodowego.

Na razie nie wiadomo kim jest ofiara. Policjanci informują, że ustalają tożsamość mężczyzny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj