15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Śmierć na przystanku. 62-latek leżał pod ławką

REKLAMA

Auta przejeżdżały obok. Ludzie spieszyli się rano do pracy, ale tylko jeden kierowca zatrzymał się, aby sprawdzić, dlaczego mężczyzna leży na przystanku pod ławką. Kiedy się zbliżył dokonał szokującego odkrycia.

Wszystko działo się w poniedziałek w Wilczej Woli w powiecie kolbuszowskim. W poniedziałek 15 listopada około godz. 6.30 na policję zadzwonił kierowca, który zainteresował się mężczyzną na przystanku.

Okazało się, że starszy pan nie żyje. Sprawą natychmiast zajęli się śledczy. Ustalili, że ofiara to 62-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci. Ze wstępnych oględzin nic nie wynika, aby ktoś przyczynił się do zgonu mężczyzny. Na ciele nie stwierdzono obrażeń. Śledczy czekają jednak na wyniki sekcji zwłok.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj