25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Tragiczny powrót do domu. Zginęła 61-latka z Oleszyc

REKLAMA

Pod Oleszycami w powiecie lubaczowskim zaginęła 61-letnia kobieta. Finał poszukiwań okazał się tragiczny. Następnego dnia znaleziono jej ciało.

Z informacji policji wynika, że kobieta w niedzielę około godz. 19 wyszła z od swoich znajomych w miejscowości Zabiała. Była tam na przyjęciu. Ostatni kontakt telefoniczny był z nią po godz. 20. Dzwoniła wtedy do syna. – Twierdziła, że nie wie gdzie jest i nie wie jak wrócić do domu – relacjonuje policja.

Potem kontakt się urwał. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Prowadzone w nocy poszukiwania niestety zakończyły się odnalezieniem ciała 61-latki – na łące między miejscowościami Stare Oleszyce i Zalesie. Jak zginęła – badają to teraz śledczy. Jedna z wersji zakłada wychłodzenie organizmu. Tej nocy panowały skrajnie ciężkie warunki. Wiał bardzo porywisty, lodowaty wiatr. Na ciele kobiety nie stwierdzono widocznych obrażeń. Możliwe, że przyczyny będą znane po przeprowadzeniu sekcji zwłok, którą zaplanowano 2 lutego.

W poszukiwania zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj