12.7 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

17-latek nie dotarł do domu. Tragiczny finał poszukiwań

REKLAMA

Wyszedł od kolegi i miał wrócić do domu. Ale domu nigdy nie dotarł. Po trwającej dobę akcji poszukiwawczej odnaleziono ciało zaginionego 17-latka z gminy Nowa Sarzyna w powiecie leżajskim.

Ciało 17-latka odnaleziono w rzece Trzebośnica w rejonie mostu kolejowego. Okoliczności i przyczyn śmierci młodego mężczyzny wyjaśni prowadzone postępowanie.

Policja zgłoszenie o zaginięciu chłopca otrzymała w poniedziałek. Ostatni raz młody mężczyzna widziany był około godz. 2 w nocy. Ustalono, że wyszedł on z mieszkania znajomego. Powiedział, że idzie do swojego domu. Niestety nie dotarł do miejsca zamieszkania.

Zaniepokojona rodzina zaczęła wszędzie szukać nastolatka i o jego zaginięciu powiadomiła policję.

Policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP rozpoczęli jego poszukiwania. W działania zaangażowanych było w sumie kilkadziesiąt osób. Wykorzystano również najnowszy sprzęt, między innymi drony.

Niestety, finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj