19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Śliski poranek. Auto zablokowało osiedle

REKLAMA

Ulica Spacerowa w Rzeszowie wznosi się stromo. Wystarczy niewielki śnieg i mróz, aby górka zamieniała się w ślizgawkę. Auta mają ogromny problem z podjazdem. 6 marca auto stanęło w poprzek wąskiej drogi.

Śliski poranek zaskoczył kierowców. Oblodzona stroma ulica okazała się prawdziwym testem dla zimowych opon i nerwów kierowców. Łatwo było o panikę, kiedy auto zamiast sunąć do przodu, zaczynało tańczyć na lodzie.

Ten volkswagen wpadł w poślizg i ustawił się w poprzek ciasnej uliczki, kompletnie blokując dojazd do osiedla. Minęło kilkadziesiąt minut zanim pojawiła się pomoc. Kierowca terenówki podczepił linki i przy pomocy wyciągarki ustawił pojazd we właściwym kierunku.

Po blisko dwóch godzinach od tego zdarzenia droga została posypana przez piaskarkę.

Gołoledź trwa chwilę, ale jest bardzo zdradliwa. Zanim lód się rozpuści, jazda w takich warunkach jest bardzo niebezpieczna.

Śliska ulica Spacerowa w Rzeszowie
Śliska ulica Spacerowa w Rzeszowie. Z pomocą liny i wyciągarki odblokowano drogę | Fot. Inres24.pl
Śliska ulica Spacerowa w Rzeszowie
Śliska ulica Spacerowa w Rzeszowie. Piaskarka posypała ulice po godz. 8 | Fot. Inres24.pl

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj