21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Kryjówka pod schodami

Skrzywdził dziecko. Przyszli po niego „łowcy głów”

REKLAMA

37-latek urywał się w domu w Głogowie Małopolskim. Miał tam specjalny schowek. Sąd wydał za nim list gończy w związku z przestępstwem, którego ofiarą padło dziecko poniżej 15 lat.

Policjanci ze specjalnego wydziału pościgowego, zwanego nieoficjalnie „łowcami głów”, od maja poszukiwali mężczyzny. List gończy wydał za nim Sąd Rejonowy w Rzeszowie, a chodzi o przestępstwo, którego ofiarą padło dziecko poniżej 15 roku życia. Mundurowi nie informują jakiego dokładnie czynu miał się dopuścić ścigany, ale donoszą o swoim sukcesie.

Namierzyli poszukiwanego 37-latka w domu w Głogowie Małopolskim. 14 czerwca wkroczyli do budynku. Musieli siłą otworzyć drzwi, bo nikt nie odpowiadał na pukanie.

37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, chcąc uniknąć zatrzymania schował się w szczelinie pod schodami. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. 

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj