18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Skandal w Adamówce. Urzędnik podglądał koleżanki w toalecie

REKLAMA

Tym skandalem żyje teraz Adamówka w powiecie przeworskim. Urzędnik nagrywał komórką kobiety, które korzystały z toalety w Urzędzie Gminy. Kiedy afera wyszła na jaw, mężczyzna pożegnał się z pracą.

36-letni urzędnik pracował w gminie 10 lat. Był specjalistą od spraw budowlanych i inwestycyjnych. Do niedawna cieszył się dobrą opinią. Ktoś zauważył, że w biurze ogląda dziwne filmiki. Na polecenie wójta sprawdził to informatyk. Ze zdumieniem odkrył, że występują na nich kobiety korzystające z toalety i to w ich urzędzie.

Toalety znajdują się na pierwszym piętrze. Są dwa osobne boksy – jeden dla pań, drugi dla panów. Umywalka jest wspólna. W pomieszczeniu „kamerzysta” nie wzbudzał żadnych podejrzeń, choć w każdej chwili ktoś mógł wejść i go zdemaskować. Ustalono, że urzędnik nagrywał ofiary korzystając z komórki. Przykładał ją do dolnego lufcika w drzwiach. Nie wiadomo jak długo trwał ten proceder, ile dokładnie kobiet zostało nagranych i czy filmiki nie wyciekły do sieci.

Pracownice urzędu są zbulwersowane, a także przerażone i zażenowane.

– Pracownik został zwolniony. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Napisał list, w którym za nie przeprosił – mówi wójt Edward Jarmuziewicz.

Urząd o całym zdarzeniu powiadomił organy ścigania i trwa śledztwo. Już wiadomo, że przynajmniej jedna z kobiet rozpoznała się na zabezpieczonych nagraniach. Nie wykluczone, że podglądacz niebawem usłyszy zarzuty. Za wykonywanie podstępem tego typu zdjęć czy filmów grozi nawet do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj