18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Oto najsilniejsza policjantka w Polsce!

REKLAMA

Sierż. Magdalena Paśko z Dębicy to najsilniejsza policjantka w kraju. Właśnie odniosła kolejny wielki sukces. Zdobyła złoty medal i została Mistrzynią Polski Seniorek w podnoszeniu ciężarów. W dwuboju uzyskała wynik – 210 kg!

Pani sierżant trenuje podnoszenie ciężarów od 12 lat i to z wielkimi sukcesami. Jest zawodniczką kubu MLKS Lechia Sędziszów Małopolski. Wielokrotnie była powoływana do Polskiej Kadry Narodowej. Zdobyła medale w Mistrzostwach Polski, Europy oraz brała udział w Mistrzostwach Świata. Teraz wygrała kolejne mistrzostwa, które odbyły się niedawno w Biłgoraju.

303 217193
Chwile triumfu | Fot. KPP Dębica

Ale sport to nie wszystko. Magdalena Paśko od 3 lat jest policjantką. Zaczynała w Katowicach, gdzie skończyła policyjną szkołę i pracowała w jednym z komisariatów. W ubiegłym roku wróciła na spokojne Podkarpacie. Teraz jest funkcjonariuszką wydziału patrolowo-interwencyjnego w Komendzie Powiatowej w Dębicy.

303 217191
Policjantka trenuje podnoszenie ciężarów od 12 lat | Fot. KPP Dębica

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj