24 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Kusiły go pachnidła. Był zmorą jednej drogerii

REKLAMA

Nie mógł oprzeć się ładnym zapachom. Ale zamiast płacić za nie przy kasie, chował ukradkiem do kieszeni i opuszczał sklep niepostrzeżenie. Rabuś upodobał sobie jedną drogerii w Przemyślu. Kradł w niej aż 6 razy.

Bezkarność rozzuchwalała opryszka. Rabował z półek coraz droższe flakoniki. Jego łupem padły markowe perfumy warte 4 000 zł.

Personel sklepu wiele godzin spędził nad prześledzeniem nagrań z monitoringu. W końcu na filmach jedna twarz zaczęła się powtarzać. Wyszło na jaw, że to właśnie ten „klient” kradnie towar. Kiedy przyszedł znów, tym został zatrzymany.

W toku prowadzonych czynności, policjanci, podczas przeszukania domu mężczyzny odzyskali 13 sztuk perfum. Jak poinformował ich złodziej, resztę skradzionego towaru sprzedał przygodnie napotkanym osobom.

50-letniemu mieszkańcowi Przemyśla przedstawiono sześć zarzutów kradzieży, do których się przyznał.

Rabusiowi grozi 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj