30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Seniorka uwierzyła w amerykańskiego lekarza. Wirtualna miłość mogła ją słono kosztować

REKLAMA

Samotna seniorka (78 l.) z Jarosławia zakochała się w amerykańskim wojskowym lekarzu. Znała go tylko z literek – z romantycznych wiadomości w messengerze, które do niej wysyłał. Ta miłość mogła ją słono kosztować. Na szczęście uratował ją czujny pracownik banku.

Kobieta uwierzyła we wszystkie słowa doktora. A pisał pięknie: że kocha, wróci z misji w Iraku i będą już zawsze razem. Uwierzyła też, że potrzebuje pożyczyć 16 tys. zł na opłacenie kuriera z lekarstwami. Kobieta poszła do banku przelać pieniądze i wziąć na ten cel kredyt. Ale czujny pracownik banku zorientował się, że to może być oszustwo. Powiadomił policjantów.

Policjanci wytłumaczyli kobiecie, że ktoś chce ją wpędzić w tarapaty, znaną już metodą i jeśli wyśle pieniądze, to bezpowrotnie je straci. Wyjaśnili także, że mężczyzna do niej nie przyjedzie, ponieważ jest to oszust. 78-latka przyznała, że gdyby nie spostrzegawczość pracownika banku i rozmowa z policjantami, najprawdopodobniej padłaby ofiarą przestępstwa.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj