2.5 C
Rzeszów
czwartek, 2 lutego, 2023

Najnowsze

Seniorka uwierzyła w amerykańskiego lekarza. Wirtualna miłość mogła ją słono kosztować

Samotna seniorka (78 l.) z Jarosławia zakochała się w amerykańskim wojskowym lekarzu. Znała go tylko z literek – z romantycznych wiadomości w messengerze, które do niej wysyłał. Ta miłość mogła ją słono kosztować. Na szczęście uratował ją czujny pracownik banku.

REKLAMA

Kobieta uwierzyła we wszystkie słowa doktora. A pisał pięknie: że kocha, wróci z misji w Iraku i będą już zawsze razem. Uwierzyła też, że potrzebuje pożyczyć 16 tys. zł na opłacenie kuriera z lekarstwami. Kobieta poszła do banku przelać pieniądze i wziąć na ten cel kredyt. Ale czujny pracownik banku zorientował się, że to może być oszustwo. Powiadomił policjantów.

Policjanci wytłumaczyli kobiecie, że ktoś chce ją wpędzić w tarapaty, znaną już metodą i jeśli wyśle pieniądze, to bezpowrotnie je straci. Wyjaśnili także, że mężczyzna do niej nie przyjedzie, ponieważ jest to oszust. 78-latka przyznała, że gdyby nie spostrzegawczość pracownika banku i rozmowa z policjantami, najprawdopodobniej padłaby ofiarą przestępstwa.

CZYTAJ TEŻ:  Na druga turę taniego węgla też trzeba się zapisać
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
2.5 ° C
3 °
1.9 °
91 %
8.8kmh
100 %
czw.
2 °
pt.
2 °
sob.
1 °
niedz.
-3 °
pon.
-3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu