21 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Wyłączył czujnik. Potem cała rodzina trafiła z objawami zatrucia czadem trafiła do szpitala

REKLAMA

Jest niewyczuwalny dla zmysłów. Nie widać go, nie słychać, nie ma zapachu. Jedynym sposobem, aby wykryć śmiercionośny tlenek węgla jest czujnik czadu. W domu w gminie Wiązownica pod Jarosławiem był taki sprzęt. Urządzenie prawidłowo zadziałało i włączyło alarm. Gospodarz jednak zignorował sygnał. Wkrótce cała rodzina trafiła do szpitala!

Rano w domu w gminie Wiązownica pod Jarosławiem rozległ się alarm. Gospodarz (86 l.) jednak zirytował się głośnym piskiem urządzenia i uciszył je, wyjmując z niego baterię. Wkrótce domownicy źle się poczuli. Na szczęście w porę wezwali pomoc.

Do szpitala – podejrzeniem zatrucia toksycznym tlenkiem – trafili 86-latek, jego 90-letnia żona oraz 65-letnia córka. Na szczęście życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

Czujka w porę wykrywa zagrożenie. To skuteczne urządzenie – pod warunkiem, że jest włączone!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj