16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Senior z USA tydzień spędził w zaspie. Pił śnieg i jadł biszkopty

REKLAMA

Brrr… Ta historia mrozi krew w żyłach. 81-letni senior przez tydzień znalazł się lodowej pułapce. Cudem przetrwał!

Jerry Jouret to emerytowany pracownik NASA. Jest fanem telewizyjnego show „Survivor”, w polskiej wersji znanym jako „Wyspa przetrwania”. Sztuczki z programu mógł przetestować na własnej skórze. Aby przetrwać.

A wszystko zaczęło się od jego wyprawy z Kalifornii do Nevady w USA. Emeryt zignorował pogodowe ostrzeżenia i został zaskoczony przez śnieżycę. Mężczyzna utonął w samochodzie w zaspie, na zupełnym pustkowiu. Żywioł na wiele dni odciął całą okolicę od świata.

Jerry ogrzewał się kołdrą i ręcznikiem, który znalazł w bagażniku. Oszczędzał paliwo. Tylko czasami uruchamiał silnik, aby się ogrzać. Pił wodę z rozpuszczonego śniegu. W aucie miał też biszkopty i rogaliki, które stanowiły jego jedyny posiłek.

Dopiero po 4 dniach zgłoszona zaginięcie 81-latka. W końcu po tygodniu został odnaleziony. Senior trafił do szpitala, ale okazało się, że jest w całkiem dobrej formie. Jest już pod opieką rodziny, która całą sytuację nazywa cudem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj