23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Narkotyczna dżungla w bieszczadzkim lesie. Zdziwisz się, kto ją posadził

REKLAMA

Tego nikt się nie spodziewał. W leśnej bieszczadzkiej głuszy 77-letni senior urządził sobie nielegalną plantacje konopi indyjskich.

Emeryt nie myśli jeszcze o odpoczynku na emeryturze. Postanowił ciężko popracować w lesie. Zasadził konopie i spodziewał się znakomitych plonów. Zdawał sobie sprawę, że łamie prawo. Myślał jednak, że jego dżungla jest dobrze zakamuflowana i odnaleźć ją może najwyżej zbłąkany niedźwiedź.

Nie docenił Strażników Granicznych, którzy odkryli poletko z 34, dorodnymi krzakami. Policjanci z Ustrzyk Dolnych ustalili właściciela. Starszy pan usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi, za co grozi do 10 lat więzienia. Senior na razie jest na wolności i ma dozór policji.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj