28.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Sarenka w opałach. Utknęła w ogrodzeniu w Parku „Pod Dębami”

REKLAMA

Sarenka znalazła się w opałach. Zderzyła się z ogrodzeniem i utonęła między prętami.

Wszystko działo się w Ustrzykach Dolnych w Bieszczadach, w Parku Pod Dębami. 7 sierpnia sarenka przybiegła do miasta. Skubała sobie trawkę, aż nagle spłoszyły ją psy. Pognała przed siebie, nie zważając na nic. Myślała, że przeciśnie się między prętami metalowego płotu. Dała susa i wpadła w pułapkę.

Zwierzę utonęło na dobre. Głowa i przednie racice znalazły się po jednej stornie ogrodzenia, ale druga część ciała nie przecisnęła się przez wąską szczelinę.

Biedaczka rozpaczliwie szamotała się na wszelkie sposoby, a potem kompletnie opadła z sił i poddała się, czekając już tylko, aż ktoś zlituje się nad jej losem. Na szczęście została zauważona i na pomoc przyjechali strażacy. – Po wycięciu jednego z elementów ogrodzenia, udało się uwolnić uwięzione zwierze – relacjonują ustrzyccy ratownicy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj