19 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Dzwoniło jej w majtkach. Tak wpadła złodziejka

REKLAMA

Ja, panie władzo, nic nie zabrałam – biła się w piersi 59-latka, którą na Baranówce w Rzeszowie przyłapała na gorącym uczynku kamera monitoringu. Nagle wszystko się wydało, bo skradziony telefon zadzwonił złodziejce w matkach!

Kobieta odwiedziła w czwartek sklep przy ul. Warszawskiej i natychmiast zwęszyła okazję. Zobaczyła smartfona, którą sprzedawczyni na chwilę odłożyła na półkę z towarem. Złodziejka porwała łup i uciekła.

Okradziona pracownica powiadomiła policjantów. Przebieg kradzieży nagrała kamera monitoringu. Mundurowi ustalili kim jest rabuś i od razu pojechali do mieszkania podejrzanej. 59-latka do niczego nie chciała się przyznać. Trafiła na komisariat. Okazało się, że z jej przesłuchaniem trzeba będzie poczekać, ponieważ zatrzymana jest nietrzeźwa.

Policjanci z udowodnieniem jej winy nie mieliby problemu, ale chcieli też odzyskać skradziony telefon. Okazało się, że złodziejka cały czas ma go ze sobą. A znajdował się majtkach.

Komórka wróci do właścicielki. A sprawczyni grozi do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj