28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Ryanair wznowił loty z Rzeszowa

REKLAMA

Choć pandemia się nie skończyła, na lotniska wraca normalność. Od 1 lipca z portu Rzeszów-Jasionka znów można latać Ryanair`em. Irlandzki przewoźnik wznowił kursy do Wielkiej Brytanii i Irlandii.

W środę wystartowały pierwsze samoloty do Londynu oraz Manchesteru. W kolejnych dniach ruszą połączenia do Bristolu, East Midlands i Dublina.

– Od czasu zamrożenia międzynarodowych połączeń lotniczych tysiące ludzi nie mogło powrócić do swoich miejsc pracy na Wyspach czy wylecieć na zaplanowany urlop w Polsce. Teraz wreszcie staje się to możliwe. My jako port jesteśmy w pełni gotowi do wznowienia tych lotów, tak aby podróże lotnicze znowu odbywały się sprawnie a przede wszystkim bezpieczniestwierdza Adam Hamryszczak Prezes Zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów –Jasionka”.

Ryanair ze względów epidemiologicznych zachęca pasażerów do ograniczenia liczby przewożonych bagaży rejestrowanych. Dodatkowo rekomenduje korzystanie z odprawy online oraz zapisanie karty pokładowej w smartfonie. Każdy pasażer po wejściu do terminalu ma mierzoną temperaturę. Trzeba pamiętać o założeniu maseczki, którą należy używać także w samolocie.

Wszystkie samoloty Ryanaira są wyposażone w specjalne filtry powietrza HEPA, a przed każdym kursem wewnętrzne jest dezynfekowane.

Przedstawiciele lotniska zachęcają również do utrzymywania minimum 1,5 metrowego dystansu podczas pobytu w terminalu.

[yop_poll id=”30″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj