8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Wjechała skodą w słup, a potem kłamała

REKLAMA

Nie dość, że była pijana, to jeszcze nakłamała policjantom. 67-latka chciała uniknąć odpowiedzialności za stłuczkę w Radymnie.

Prawie nowa skoda wpadła w poślizg i znalazła się na latarni na ul. Słowackiego w Radymnie. Kierującej nic się nie stało. Wyczłapała z samochodu i…gdzieś zniknęła. Kiedy na miejscu zrobiło się zamieszanie i przyjechała policja, pani szofer wróciła z inną kobietą. Powiedziała, że to ona kierowała samochodem. Policjanci nie uwierzyli jednak w tę bajkę.

Mundurowi szybko ustalili, która z kobiet faktycznie siedziała za kierownicą. Sprawczyni zdarzenia, 67-letnia mieszkanka Przemyśla, miała ponad promil alkoholu w organizmie. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi jej do 2 lat więzienia, ale także surowa grzywna. Na długie lata pożegna się również z prawem jazdy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj