21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Powódź w mieszkaniu. Kobieta (40) potrzebowała pilnej pomocy

REKLAMA

40-latka cierpi na przewlekłą chorobę. Sama nie była w stanie wezwać pomocy, a w jej mieszkaniu zrobiła się powódź. Kiedy woda zaczęła kapać z sufitu, sąsiad zadzwonił po straż i policję.

Wszystko działo się w Ropczycach. Służby zostały zaalarmowane przez mężczyznę, który nie mógł dostać się do mieszkania sąsiadki. Drzwi były zamknięte. Wszyscy wiedzą, że kobieta ma problemy zdrowotne. Mieszkańcy obwiali się, że stało się coś złego, bo z lokalu zaczęła wylewać się woda i przeciekać przez ściany i strop.

Policjanci szybko podjęli decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. Na pomoc ściągnięto strażaków, którzy wyważyli drzwi.

Jak się okazało, 40-latka leżała na łóżku i był z nią utrudniony kontakt. Wymagająca natychmiastowej pomocy medycznej kobieta, została przewieziona do szpitala.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj