11 C
Rzeszów
środa, 31 maja, 2023

Właśnie skończyli remont i nagle wszystko zniszczył pożar

REKLAMA

Dramat młodego małżeństwa z Rączyny w powiecie przeworskim. Stracili dom, który z tak wielkim mozołem przez 3 lata remontowali. Kiedy zaczęli cieszyć się efektem, nagle wybuchł pożar.

– Obudziłam się w środku nocy. Wyczułam dym, zobaczyłam jak na strychu szaleją płomienie. Obudziłam dzieci męża. „Palimy się! Uciekajmy! – krzyczałam – opowiada pani Magdalena Niemiec.

– Nic nie udało się uratować. Zniszczeniu uległo całe wyposażenie. ściany kartonowe, panele. Wszystko nadaje się tylko na śmietnik – ubolewa pan Adrian Niemiec.

Małżeństwo wychowuje troje małych dzieci w wieku: 1, 3 i 8 lat. Tylko pan Adrian pracuje i własnymi rękami wykańczał dom, który teraz uległ zniszczeniu.

Jest załamany, bo wszystko trzeba zaczynać od początku. Na pomoc ruszyła lokalna społeczność, gmina i przemyska Caritas. Wszyscy rozumieją dramat rodziny, która nie tylko zmaga się ze stratą domu, ale również z niepełnosprawnością najstarszego synka, który wymaga rehabilitacji.

W internecie założono zbiórkę. Dostępna jest TUTAJ.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
11 ° C
13 °
8.5 °
83 %
4.1kmh
0 %
śr.
20 °
czw.
22 °
pt.
19 °
sob.
16 °
niedz.
12 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu