25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Właśnie skończyli remont i nagle wszystko zniszczył pożar

REKLAMA

Dramat młodego małżeństwa z Rączyny w powiecie przeworskim. Stracili dom, który z tak wielkim mozołem przez 3 lata remontowali. Kiedy zaczęli cieszyć się efektem, nagle wybuchł pożar.

– Obudziłam się w środku nocy. Wyczułam dym, zobaczyłam jak na strychu szaleją płomienie. Obudziłam dzieci męża. „Palimy się! Uciekajmy! – krzyczałam – opowiada pani Magdalena Niemiec.

– Nic nie udało się uratować. Zniszczeniu uległo całe wyposażenie. ściany kartonowe, panele. Wszystko nadaje się tylko na śmietnik – ubolewa pan Adrian Niemiec.

Małżeństwo wychowuje troje małych dzieci w wieku: 1, 3 i 8 lat. Tylko pan Adrian pracuje i własnymi rękami wykańczał dom, który teraz uległ zniszczeniu.

Jest załamany, bo wszystko trzeba zaczynać od początku. Na pomoc ruszyła lokalna społeczność, gmina i przemyska Caritas. Wszyscy rozumieją dramat rodziny, która nie tylko zmaga się ze stratą domu, ale również z niepełnosprawnością najstarszego synka, który wymaga rehabilitacji.

W internecie założono zbiórkę. Dostępna jest TUTAJ.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj