23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Będzie dodatkowy pas i prawoskręt na ul. Słowackiego. Kiedy koniec remontu?

REKLAMA

Od jesieni ubiegłego roku na ul. Słowackiego w Rzeszowie trwa budowa prawoskrętu w ul. Szopena, wraz z przebudową pobliskiej zatoczki autobusowej. Kiedy kierowcy będą cieszyć się z tego udogodnienia? Zgodnie z kontraktem, firma Strabag ma czas na wykonanie prac do końca sierpnia tego roku.

Na razie z powodu śniegów i mrozów roboty zostały przerwane. Ale nadchodzi wielkimi krokami wiosna! Możliwe, że prace uda zakończyć się przed czasem, tym bardziej, że do finału zostało już naprawdę niewiele.

Projekt przebudowy ulicy był gotowy od dawna. Jednak dopiero za trzecim razem udało się wybrać wykonawcę. Wcześniejsze przetargi trzeba było anulować, bo oferty przekraczały budżet.

W końcu wygrał Strabag. Kontrakt przewiduje budowę na ul. Słowackiego dodatkowego pasa ruchu o długości 86 metrów, z którego na skrzyżowaniu będzie można skręcić w prawo. 80 metrów ma liczyć dodatkowy pas na ul. Szopena. Dodatkowo wykonywana jest nowa zatoczka autobusowa.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj