11 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022

Najnowsze

Przez dwa dni będzie zamknięta ul. Lisa-Kuli

Uwaga kierowcy i pasażerowie MPK w Rzeszowie. W sobotę i niedzielę całkowicie zamknięta będzie ulica Lisa – Kuli na odcinku od placu Śreniawitów do ronda przy hotelu Forum.

REKLAMA

W tym czasie układana będzie nowa nawierzchnia i będą malowane pasy. Trzeba kierować się objazdami. Objazdami pojadą też autobusy komunikacji miejskiej.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że autobusy kursować będą takimi objazdami:

▶ W kierunku Dąbrowskiego: do przystanku Cieplińskiego park 02 bez zmian dalej Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego park 02 i dalej bez zmian.

▶ W kierunku Hetmańskiej: do przystanku Cieplińskiego park 02 bez zmian dalej Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Hetmańska podzamcze 02 i dalej bez zmian.

▶ W kierunku Kilara: do przystanku Cieplińskiego park 02 bez zmian dalej Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Kilara 02 i dalej bez zmian.

▶ W kierunku powrotnym (Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Hoffmanowej, Mochnackiego) autobusy wszystkich linii mają obowiązek zatrzymać się na przystanku Lisa – Kuli rondo 02 (zajęcie prawego pasa na Rondzie Pakosława, wjazd w zatokę możliwie najbliżej krawędzi peronu przystanku autobusowego) i dalej bez zmian.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
11 ° C
13.1 °
11 °
87 %
1kmh
0 %
czw.
22 °
pt.
29 °
sob.
27 °
niedz.
29 °
pon.
28 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu