6.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 marca, 2023

Przez dwa dni będzie zamknięta ul. Lisa-Kuli

Uwaga kierowcy i pasażerowie MPK w Rzeszowie. W sobotę i niedzielę całkowicie zamknięta będzie ulica Lisa – Kuli na odcinku od placu Śreniawitów do ronda przy hotelu Forum.

REKLAMA

W tym czasie układana będzie nowa nawierzchnia i będą malowane pasy. Trzeba kierować się objazdami. Objazdami pojadą też autobusy komunikacji miejskiej.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że autobusy kursować będą takimi objazdami:

▶ W kierunku Dąbrowskiego: do przystanku Cieplińskiego park 02 bez zmian dalej Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego park 02 i dalej bez zmian.

▶ W kierunku Hetmańskiej: do przystanku Cieplińskiego park 02 bez zmian dalej Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Hetmańska podzamcze 02 i dalej bez zmian.

▶ W kierunku Kilara: do przystanku Cieplińskiego park 02 bez zmian dalej Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Kilara 02 i dalej bez zmian.

CZYTAJ TEŻ:  Wielka obława na pedofilską siatkę. To straszne, co wyprawiała jedna z matek

▶ W kierunku powrotnym (Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Hoffmanowej, Mochnackiego) autobusy wszystkich linii mają obowiązek zatrzymać się na przystanku Lisa – Kuli rondo 02 (zajęcie prawego pasa na Rondzie Pakosława, wjazd w zatokę możliwie najbliżej krawędzi peronu przystanku autobusowego) i dalej bez zmian.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
6.5 ° C
7.7 °
5.2 °
92 %
3.1kmh
100 %
pon.
6 °
wt.
4 °
śr.
6 °
czw.
9 °
pt.
10 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu