15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Remont kliniki położniczej w szpitalu Chopina

REKLAMA

Porodówka tymczasowo zamknięta. Z końcem listopada wstrzymano przyjęcia pacjentek do porodu i na patologię ciąży w Klinice Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Chopina w Rzeszowie. Powodem jest remont pomieszczeń, który potrwa kilka miesięcy.

Pomieszczenia na drugim piętrze, gdzie mieści się klinika, zostaną przebudowane i odnowione. Oddział zyska większą funkcjonalność, poprawi się komfort i warunki dla pacjentek. W salach pojawią się w końcu osobne łazienki. Dotychczas brak sanitariatów uniemożliwiał porody rodzinne. Teraz się to zmieni.

Remont będzie generalny. Zostaną tylko mury. Wykonane zostaną nowe: posadzka, sufity, wszystkie instalacje, w tym klimatyzacja.

Klinika zostanie nie tylko odnowiona, ale również wyposażona w nowy sprzęt. W budżecie zarezerwowano na ten cel 18 mln zł.

KSW Nr 1 Rzeszowie to najstarszy rzeszowski szpital. W tym roku świętuje swój jubileusz 135-lecia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj