6.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 marca, 2023

Uwaga na remonty i objazdy na A4

Nowa autostrada, a już trzeba remontować. Od 31 sierpnia do 1 października potrwa remont odcinka A4 między węzłem Przemyśl a węzłem Korczowa. Wszystko przez usterki. Prace będą wykonane w ramach gwarancji. Wymieniona zostanie warstwa ścieralna nawierzchni. Okresowo będą wprowadzane objazdy.

REKLAMA

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

► Od 31 sierpnia do 10 września ruch drogowy pojazdów jadących autostradą A4 od granicy RP w kierunku Przemyśla zostanie na węźle Korczowa przekierowany na drogę krajową nr 94 na odcinku do węzła Przemyśl (zjazd z autostrady na węźle Korczowa, wjazd na autostradę na węźle Przemyśl).  

► 6 września 2020 r. (niedziela) ruch autostradą A4 będzie odbywał się normalnie.    

► Od 14 września do 16 września, od 21 września do 23 września oraz od 28 września do 1 października ruch drogowy pojazdów jadących autostradą A4 w kierunku granicy RP zostanie na węźle Przemyśl przekierowany na drogę krajową nr 94 na odcinku do węzła Korczowa (zjazd z autostrady na węźle Przemyśl, wjazd na autostradę na węźle Korczowa). 

CZYTAJ TEŻ:  Eskorta na porodówkę

► W pozostałych dniach (11-13, 17-20 oraz 24-27 września) ruch autostradą A4 będzie odbywał się normalnie w obu kierunkach. 

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, podział na okresy prowadzonych robót został opracowany w taki sposób, aby zminimalizować uciążliwość prowadzonych robót na ruch drogowy. Zmiany organizacji ruchu uwzględniają zwiększony ruch pojazdów w kierunku granicy RP przed weekendami, a prace rozpoczną się już po zakończeniu wakacji, aby zminimalizować utrudnienia dla turystów.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
6.5 ° C
7.7 °
5.2 °
92 %
3.1kmh
100 %
pon.
6 °
wt.
4 °
śr.
6 °
czw.
9 °
pt.
10 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu