8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

20-latek rozbił bank z mandatami

REKLAMA

To w tym roku rekordowy mandat w powiecie sanockim. Otrzymał go 20-latek, który został zatrzymany w miejscowości Nowosielce. Policjanci przedstawili młodemu kierowcy z bmw długą listę popełnionych przez niego wykroczeń.

Patrol zatrzymał BMW, który prowadził 20-letni kierowca. Młody szofer pędził autem na złamanie karku. W miejscowości, gdzie obowiązuje limit 50 km/h, na liczniku miał aż 143 km/h, a do tego wyprzedzał na podwójnej ciągłej! Okazało się też, że samochód nie ma ważnych badań technicznych i nie jest dopuszczony do ruchu.

Za brawurę i techniczne mankamenty 20-latek otrzymał mandat w wysokości 5200 zł! Do tego nazbierało się mu 16 punktów karnych. Auto z drogi musiało zostać odholowane.

To nie koniec kłopotów szofera, który poszedł już po całości. Wyszło bowiem na jaw, że 20-latek nie ma prawa jazdy. Za to wykroczenie czeka go już sąd. Sąd może dołożyć kolejną grzywną – nie mniejszą niż 1500 zł.

Zobacz też:

Dramat przez pękniętą oponę

Jechali w piątkę i przejażdżkę zakończyli w rzece. Kierowca się ulotnił

Tragedia na zakręcie w Radawie. Zginął 20-letni kierowca volkswagena

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj