21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Potrącony przez auto pies poturbował dwie kobiety

REKLAMA

Najpierw samochód uderzył w psa, a potem zwierzę uderzyło w dwie piesze. Do nietypowego wypadku doszło w Rakszawie w powiecie łańcuckim.

Kundelek był bez opieki. Biegał samopas i nagle wtargnął na drogę. Kierowca został kompletnie zaskoczony. Gwałtownie zahamował, ale nie udało mu się uniknąć kraksy. Samochód potrącił zwierzę. Siła uderzenia była tak duża, że pies został odrzucony na dużą odległość. Przeleciał w powietrzu kilka metrów i na chodniku uderzył w dwie kobiety. Piesze upadły i mocno się potłukły. Wszystko działo się błyskawicznie. Na szczęście poszkodowane nie doznały poważniejszych obrażeń. Niestety, pies zginął.

Na miejscu interweniowali policjanci. – To już kolejne, podobne zdarzenie w naszym powiecie – mówi sierżant sztabowy Wojciech Gruca, oficer prasowy policji w Łańcucie. – Przypominamy, że to na właścicielu ciąży obowiązek właściwego dopilnowania zwierzęcia. Za brak nadzoru grozi grzywna do tysiąca złotych.

[yop_poll id=”44″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj