22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Rabowali książki na opał

REKLAMA

Skandaliczna kradzież w jasielskiej księgarni na Placu Żwirki i Wigury! Zatrzymano parę podejrzaną o grabież literatury! Rabusie nie byli miłośnikami powieści, ani innych treści. Książkami palili w piecu.

Sensacyjna historia wstrząsa jasielskim miastem! W połowie maja doszło do serii zuchwałych kradzieży książek z lokalnej księgarni. Właściciel zgłosił straty w wysokości 2300 złotych.

Policja z jasielskiej komendy ustaliła podejrzanych – 48-letnią kobietę i 58-letniego mężczyznę. Po przeszukaniu ich mieszkania, część skradzionych książek została odnaleziona. Sprawcy przyznali się do czynów, a łupem ich działalności padło ponad 150 książek.

Teraz obaj będą odpowiadać przed sądem za swoje haniebne zachowanie. Część łupu sprzedali, ale większość służył im za wkład do pieca.

Sprawcom grozi do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj