6.1 C
Rzeszów
niedziela, 4 czerwca, 2023

Rabaty na stacjach paliw. Łap okazje

REKLAMA

Wakacyjna akcja promocyjna na stacjach paliw skończyła się 31 sierpnia. Ale jest dobra wiadomość. Orlen i Shell przedłużyły promocję. Niestety, po chwilowych obniżkach, ceny znów rosną. Najbardziej widać to po cenie oleju napędowego, który w Rzeszowie kosztuje na markowych stacjach powyżej 7,80 zł.

Rabaty były udzielane dla klientów, którzy korzystają z kart lojalnościowych poszczególnych stacji. Na wszystkich wakacyjne promocje skończyły się 31 sierpnia 2022 r. o godz. 23:59.

Ale ostatniego dnia akcji Orlen ogłosił przedłużenie akcji do 15 września.

Rabat nadal wynosi 30 gr na litrze, a z Kartą Dużej Rodziny – 40 gr na litrze. Zniżka udzielana jest po okazaniu i zeskanowaniu aktywnej głównej plastikowej karty VITAY lub Wirtualnej Karty VITAY.

O przedłużeniu promocji poinformował na Twitterze prezes koncernu Daniel Obajtek:

Także Shell będzie dalej udzielał rabatów na paliwo – 30 gr na litrze z kartą Clubsmart. Promocja trwa do 30 września. Nie ma limitu transakcji, ale jednorazowo z rabatem można zatankować maksymalnie 50 litrów.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
6.1 ° C
6.1 °
4 °
89 %
2.6kmh
0 %
niedz.
20 °
pon.
21 °
wt.
16 °
śr.
19 °
czw.
17 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu