11.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Rabaty na stacjach paliw. Łap okazje

REKLAMA

Wakacyjna akcja promocyjna na stacjach paliw skończyła się 31 sierpnia. Ale jest dobra wiadomość. Orlen i Shell przedłużyły promocję. Niestety, po chwilowych obniżkach, ceny znów rosną. Najbardziej widać to po cenie oleju napędowego, który w Rzeszowie kosztuje na markowych stacjach powyżej 7,80 zł.

Rabaty były udzielane dla klientów, którzy korzystają z kart lojalnościowych poszczególnych stacji. Na wszystkich wakacyjne promocje skończyły się 31 sierpnia 2022 r. o godz. 23:59.

Ale ostatniego dnia akcji Orlen ogłosił przedłużenie akcji do 15 września.

Rabat nadal wynosi 30 gr na litrze, a z Kartą Dużej Rodziny – 40 gr na litrze. Zniżka udzielana jest po okazaniu i zeskanowaniu aktywnej głównej plastikowej karty VITAY lub Wirtualnej Karty VITAY.

O przedłużeniu promocji poinformował na Twitterze prezes koncernu Daniel Obajtek:

Także Shell będzie dalej udzielał rabatów na paliwo – 30 gr na litrze z kartą Clubsmart. Promocja trwa do 30 września. Nie ma limitu transakcji, ale jednorazowo z rabatem można zatankować maksymalnie 50 litrów.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj