16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Przez długi weekend wpadło 47 pijanych kierowców. Młodą kobietę zatrzymał płot

REKLAMA

Wypili, a potem wsiedli za kierownice i siali grozę na drodze. Ryzykowali życie swoje i innych. Przez długi weekend na Podkarpaciu policjanci ujawnili 47 nietrzeźwych szoferów. Pod Brzozowem 23-latka była tak zamroczona alkoholem, że auto wjechała w ogrodzenie.

W niedzielną noc, około godz. 1, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Nozdrzec w powiecie brzozowskim. Na miejscu ustalili, że kierująca volkswagenem – jadąc od strony Dynowa – na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Jej samochód najpierw uderzył w betonowy przepust, a następnie w murowany słupek pobliskiego ogrodzenia. 23-latka jechała sama.

W wyniku zdarzenia kobieta została ranna i karetka pogotowia zabrała ją do szpitala. Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że kierująca miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo od 23-latki pobrano krew do badań. 

Teraz za swoje zachowanie kobieta odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 23-latce grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj