4.3 C
Rzeszów
środa, 21 lutego, 2024

Przez długi weekend wpadło 47 pijanych kierowców. Młodą kobietę zatrzymał płot

REKLAMA

Wypili, a potem wsiedli za kierownice i siali grozę na drodze. Ryzykowali życie swoje i innych. Przez długi weekend na Podkarpaciu policjanci ujawnili 47 nietrzeźwych szoferów. Pod Brzozowem 23-latka była tak zamroczona alkoholem, że auto wjechała w ogrodzenie.

W niedzielną noc, około godz. 1, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Nozdrzec w powiecie brzozowskim. Na miejscu ustalili, że kierująca volkswagenem – jadąc od strony Dynowa – na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Jej samochód najpierw uderzył w betonowy przepust, a następnie w murowany słupek pobliskiego ogrodzenia. 23-latka jechała sama.

W wyniku zdarzenia kobieta została ranna i karetka pogotowia zabrała ją do szpitala. Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że kierująca miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo od 23-latki pobrano krew do badań. 

Teraz za swoje zachowanie kobieta odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 23-latce grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj