14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

55-latek spadł z drabiny. Nie powinien w takim stanie pracować

REKLAMA

Policjanci z przeworskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku pracownika w trakcie wykonywania prac stolarskich. Mężczyzna spadł z drabiny i z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Okazało się, że był nietrzeźwy.

W poniedziałek (31/05) przed godz. 16 na ulicy Łańcuckiej w Przeworsku doszło do zdarzenia, w którym obrażeń doznał 55-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jako pracownik firmy budowlanej wykonywał prace stolarskie przy budowie budynku z drewnianych bali. W trakcie wchodzenia po drabinie, poślizgnął się i upadł na ziemię, uderzając głową w betonową posadzkę.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Policjanci zbadali stan trzeźwości 55-latka. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W sprawie tej jest prowadzone postępowanie, które ma na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj