1.2 C
Rzeszów
poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Najnowsze

Grozi jej sąd, a mogła zostać bohaterką

Mogła zostać bohaterką, ale górę wzięła chciwość. 45-latka z powiatu przeworskiego znalazła portfel, w którym było kilka tysięcy złotych. Zamiast odnieść go na policję, gotówkę zostawiła dla siebie.

REKLAMA

Kobieta znalazła portfel na parkingu przed sklepem w gminie Łańcut. Wypadł on klientowi, który wsiadał do samochodu. 39-latek był załamany, bo stracił dokumenty i kilka tysięcy złotych.

Nieuczciwa znalazczyni podniosła portfel i od razu schowała do kieszeni. Gotówkę zostawiła dla siebie, a resztę wyrzuciła do kosza.

Policjantom udało się namierzyć kobietę. Pomógł w tym monitoring. Postanowiono jej zarzut przywłaszczenia pieniędzy oraz zniszczenia dokumentów, za co grozi do 2 lat więzienia.

Polica przestrzega, że znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi. Jeśli nie jest to możliwe należy zgłosić znalezisko policji albo przekazać do biura rzeczy znalezionych. Wtedy zawsze można liczyć na nagrodę, choćby w postaci znaleźnego. A tak, przez chciwość można wpakować się w spore kłopoty.

CZYTAJ TEŻ:  Jak po stole na Matysowskiej
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
1.2 ° C
2.2 °
-0.2 °
92 %
6.2kmh
100 %
pon.
7 °
wt.
7 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu