23.4 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Grozi jej sąd, a mogła zostać bohaterką

REKLAMA

Mogła zostać bohaterką, ale górę wzięła chciwość. 45-latka z powiatu przeworskiego znalazła portfel, w którym było kilka tysięcy złotych. Zamiast odnieść go na policję, gotówkę zostawiła dla siebie.

Kobieta znalazła portfel na parkingu przed sklepem w gminie Łańcut. Wypadł on klientowi, który wsiadał do samochodu. 39-latek był załamany, bo stracił dokumenty i kilka tysięcy złotych.

Nieuczciwa znalazczyni podniosła portfel i od razu schowała do kieszeni. Gotówkę zostawiła dla siebie, a resztę wyrzuciła do kosza.

Policjantom udało się namierzyć kobietę. Pomógł w tym monitoring. Postanowiono jej zarzut przywłaszczenia pieniędzy oraz zniszczenia dokumentów, za co grozi do 2 lat więzienia.

Polica przestrzega, że znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi. Jeśli nie jest to możliwe należy zgłosić znalezisko policji albo przekazać do biura rzeczy znalezionych. Wtedy zawsze można liczyć na nagrodę, choćby w postaci znaleźnego. A tak, przez chciwość można wpakować się w spore kłopoty.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj