-1 C
Rzeszów
czwartek, 30 listopada, 2023

Grozi jej sąd, a mogła zostać bohaterką

REKLAMA

Mogła zostać bohaterką, ale górę wzięła chciwość. 45-latka z powiatu przeworskiego znalazła portfel, w którym było kilka tysięcy złotych. Zamiast odnieść go na policję, gotówkę zostawiła dla siebie.

Kobieta znalazła portfel na parkingu przed sklepem w gminie Łańcut. Wypadł on klientowi, który wsiadał do samochodu. 39-latek był załamany, bo stracił dokumenty i kilka tysięcy złotych.

Nieuczciwa znalazczyni podniosła portfel i od razu schowała do kieszeni. Gotówkę zostawiła dla siebie, a resztę wyrzuciła do kosza.

Policjantom udało się namierzyć kobietę. Pomógł w tym monitoring. Postanowiono jej zarzut przywłaszczenia pieniędzy oraz zniszczenia dokumentów, za co grozi do 2 lat więzienia.

Polica przestrzega, że znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi. Jeśli nie jest to możliwe należy zgłosić znalezisko policji albo przekazać do biura rzeczy znalezionych. Wtedy zawsze można liczyć na nagrodę, choćby w postaci znaleźnego. A tak, przez chciwość można wpakować się w spore kłopoty.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj