28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Nostradamus przepowiada koszmarny 2022 rok. Rozpadnie się Unia?

REKLAMA

Francuz Nostradamus (1503-1566) był najsłynniejszym przepowiadaczem przyszłości. Niektóre z jego proroctw mają dotyczyć 2022 r. Mistrz już za życia był uważany za wielkiego pesymistę. Zatem nie należy się spodziewać, by jego wersja przyszłości rysowała się w kolorowych barwach.

Jeśli słowa Nostradamusa się sprawdzą, nadchodzący rok będzie rokiem pełnym niepokojów i wielkich przemian. Który to już raz?!

Badacze Nostradamusowych przepowiedni wróżą, że w 2022 r.:

  • Paryż będzie oblężony. Ale nie wiadomo czy w wyniku wojny, najazdu uchodźców, a może demonstracji żółtych kamizelek? Wszystko się okaże…
  • Europę ma dotknąć kryzys. Może nawet się rozpaść. Nie da się ukryć, że cały świat staje w obliczu wielkiego kryzysu, związanego choćby z inflacją, która może wywołać bezrobocie, głód i wielkie napięcia społeczne.
  • Nagła śmierć ważnego polityka. Tu typy są różne. Mówi się o północnokoreańskim dyktatorze Kim Jong-un`nie, ale też królowej Elżbiecie II (95 l.) albo o prezydencie USA Joe Joe Biden`nie (79 l.).

Nostradamus ma gorących zwolenników, ale wielu też uważa, że jego przepowiednia dotyczące naszych czasów często nie mają sensu. W każdym razie jego proroctwa należy traktować z rezerwą, choćby dlatego, że są tak stare jak świat.

Nostradamus nie przewidział np. pandemii koronawirusa. I choć przewidział własną śmierć, nadeszła ona półtora roku wcześniej niż zapowiadał.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj