2.5 C
Rzeszów
czwartek, 2 lutego, 2023

Najnowsze

Przemyśl w Google doodle

Przemyśl w Google doodle. Ta grafika na stronie startowej Google przez 24h wyświetla się na całym świecie. Google przypomniało w ten sposób o naszym Święcie Niepodległości, a wyróżnienie Przemyśla było nieprzypadkowe.

REKLAMA

11 listopada symbol Przemyśla wyświetlił się w tle polskiej flagi. Dlaczego podkarpackie miasto znalazło się Google doodle? Wyjaśnia to prezydent Przemyśla Wojciech Bakun:

– Otrzymaliśmy informacje z Google Polska, że centrala Google w USA w ten sposób postanowiła wyróżnić nasze miasto i mieszkańców, za pomoc której udzielaliśmy naszym sąsiadom – dzisiaj walczącym o swoją niepodległość – stwierdza prezydent. – Piszemy piękną historię! Tacy jesteśmy jako Polacy i chyba nikt z nas nie rozumie lepiej tego, czym jest walka o Niepodległość!

Doodle wyświetla się w każdej przeglądarce na świecie po wpisaniu adresu Google.com lub Google z domenami krajowymi. Grafika z Przemyślem pojawiła się do końca dnia, czyli 11 listopada.

CZYTAJ TEŻ:  Naćpał sokoły, aby je przemycić

– Piszemy piękną historię! Tacy jesteśmy jako Polacy i chyba nikt z nas nie rozumie lepiej tego, czym jest walka o Niepodległość! – zaznacza Wojciech Bakun.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
2.5 ° C
3 °
1.9 °
91 %
8.8kmh
100 %
czw.
2 °
pt.
2 °
sob.
1 °
niedz.
-3 °
pon.
-3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu