24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Przemyśl w Google doodle

REKLAMA

Przemyśl w Google doodle. Ta grafika na stronie startowej Google przez 24h wyświetla się na całym świecie. Google przypomniało w ten sposób o naszym Święcie Niepodległości, a wyróżnienie Przemyśla było nieprzypadkowe.

11 listopada symbol Przemyśla wyświetlił się w tle polskiej flagi. Dlaczego podkarpackie miasto znalazło się Google doodle? Wyjaśnia to prezydent Przemyśla Wojciech Bakun:

– Otrzymaliśmy informacje z Google Polska, że centrala Google w USA w ten sposób postanowiła wyróżnić nasze miasto i mieszkańców, za pomoc której udzielaliśmy naszym sąsiadom – dzisiaj walczącym o swoją niepodległość – stwierdza prezydent. – Piszemy piękną historię! Tacy jesteśmy jako Polacy i chyba nikt z nas nie rozumie lepiej tego, czym jest walka o Niepodległość!

Doodle wyświetla się w każdej przeglądarce na świecie po wpisaniu adresu Google.com lub Google z domenami krajowymi. Grafika z Przemyślem pojawiła się do końca dnia, czyli 11 listopada.

– Piszemy piękną historię! Tacy jesteśmy jako Polacy i chyba nikt z nas nie rozumie lepiej tego, czym jest walka o Niepodległość! – zaznacza Wojciech Bakun.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj