22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Mąż zdradził żonę. Poszło o papierosy

REKLAMA

W tym przypadku nie chodziło wcale o romans. Kiedy Strażnicy Graniczni zatrzymali 46-latka z lewymi papierosami, ten zdradził, że nielegalny towar należy do jego 33-letniej żony. Kobieta wzięła na siebie całą winę, ale jej mężowi wcale to nie pomogło. Także usłyszał zarzuty.

Wszystko zaczęło się od akcji funkcjonariuszy Straży Granicznej z Medyki. Zatrzymali oni do kontroli drogowej samochód, którym jechał 46-latek. W aucie znajdowało się 1600 paczek papierosów z przemytu. Mundurowi podejrzewając, że to nie wszystko, zrobili rutynowe przeszukanie w miejscu zamieszkania mężczyzny. Nalot przeprowadzono na posesji w gminie Orły w powiecie przemyskim. W garażu, w specjalnej skrytce, strażnicy ujawnili kolejną partię towaru. W tajnym składziku zmagazynowano 3 tysiące nielegalnych paczek papierosów. Wartość całej kontrabandy oszacowano na 65 tysięcy złotych.

Podejrzewany o obrót bezakcyzowymi wyrobami 46-latek zaczął wyjaśniać. Tłumaczył, że towar należy do jego 33-letniej żony. Kobieta przyznała się, że to jej papierosy. Postawiono jej zatem zarzuty, ale zarzuty usłyszał także małżonek. Mężczyzna będzie odpowiadał za przestępstwo skarbowe związane z paserstwem. Na poczet kary, mundurowi zabezpieczyli 3 tys. złotych w gotówce.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj