12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Nieprzytomne dzieci na ulicy. Zatruły się wódką

REKLAMA

Szok w Przemyślu! Na ulicy przechodnie znaleźli dwóch nieprzytomnych chłopców. Wezwano karetkę. Okazało się, że 12 i 13-latek są kompletnie pijani. Ich stan zagrażał życiu. Obaj nieletni trafili do szpitala.

Wszystko działo się w niedzielę na ulicy Goszczyńskiego. Chłopcy wcześniej biesiadowali z koleżankami. Towarzystwo rozeszło się do domów, a dwaj koledzy padli. Mieli po 2 promile alkoholu w organizmie. Pogotowie zabrało ich do szpitala z objawami zatrucia alkoholowego.

Ratownicy powiadomili policję. Kiedy młodzi biesiadnicy wytrzeźwieli, opowiedzieli, że raczyli się wódką z napojem energetycznym. Wyjaśnili, że alkohol kupili w jednym ze sklepów w Przemyślu. Policjanci będą ustalać, kto sprzedał wódkę małolatom, z kim dokładnie pili i gdzie w tym czasie byli rodzice.

Sprawą chłopców zajmie się sąd rodzinny. A sąd w takiej sytuacji może zastosować:

– upomnienie,

– nadzór kuratora,

– umieszczenie w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, jeśli okaże się, że są bardzo zdemoralizowani.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj