16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Dostał w twarz, bo machał ręką

REKLAMA

Na dworcu PKS w Przemyślu 19-latek pomachał dziewczynie na pożegnanie. Ten gest zauważył pasażer z autobusu. Podziałał na niego jak czerwona płachta na byka. Rozjuszony napastnik wysiadł i pobił młodzieńca!

Poszkodowany nastolatek odprowadzał dziewczynę na dworzec. Kiedy zajęła miejsce w autobusie, na pożegnanie pomachał jej ręką. Mężczyzna, który był w tym samym pojeździe, natychmiast wysiadł i doskoczył do młodzieńca.

„Masz jakiś problem?” – syknął, a potem z całej siły zdzielił chłopaka w twarz. Sprawca zostawił skuloną z bólu ofiarę, wrócił do autobusu i odjechał.

Poszkodowany doznał urazu twarzy. Natychmiast powiadomił policję. Mundurowi szybko zatrzymali napastnika. Okazał się nim 27-latek z powiatu przemyskiego. Mężczyzna przyznał się do winy. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem. – Jak nam tłumaczył myślał, że nastolatek macha do niego i odebrał to za prowokację – opowiadają policjanci.

Teraz sprawcą zajmie się sąd. Odpowie za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj