18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

61-latek podpalił dom. W środku żona, córka i wnuczki

REKLAMA

O włos od tragedii w gminie Krzywcza pod Przemyślem. 61-letni furiat podpalił dom, aby skrzywdzić swoją rodzinę. Domownicy cudem zdołali się uratować.

Wszystko działo się 29 października. Około godz. 15 zawyły syreny strażackich wozów. Pędziły do pożaru domu jednorodzinnego.

Ogień pojawił się w korytarzu na parterze, ale dym rozniósł się po całym budynku i buchał nawet z okien na pierwszym piętrze. Domownicy ratowali się ucieczką. Udało im się wydostać z płonącego budynku i na szczęście nikomu nic się nie stało.

Szybkie i skuteczne działania strażaków stłumił płomienie. Okopcone zostało wnętrze domu.

Okazało się, że ogień to sprawka 61-letniego gospodarza. W ten sposób próbował podczas awantury odegrać się na swoich najbliższych. Kiedy wzniecał pożar, w domu przebywała jego żona, córka i dwie wnuczki.

Podpalacz uciekł z miejsca zdarzenia. Po kilku godzinach poszukiwań odnaleźli go policjanci. Mężczyzna usłyszał zarzuty i na wniosek prokuratury, sąd w Przemyślu aresztował go na 3 miesiące. Za spowodowanie zagrożenia grozi mu do 10 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj