12 C
Rzeszów
niedziela, 25 września, 2022

Najnowsze

Podnosił rękę na matkę. Trafił za kraty

Prawdziwą gehennę przeżywała 75-letnia emerytka z Przemyśla. Zgotował ją jej własny syn. Znęcał się psychicznie, stosował też przemoc fizyczną. Kres dramatowi położyli policjanci i zatrzymali 38-letniego domowego kata. Odpowie teraz przed sądem. Na razie został aresztowany na 2 miesiące.

REKLAMA

Koszmar rozgrywał się w czterech ścianach mieszkania. Kobieta od dawna znosiła wybryki syna. Żyła nadzieją, że może jednak ruszy go sumienie i się zmieni. Źródeł jego złego zachowania upatrywała w alkoholu. Mężczyzna jednak się nie zmienił i nie przestawał sięgać po wyskokowe trunki.

Po kolejnej awanturze przyjechali na miejsce policjanci. Napastnik był pijany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się nad matką. We wtorek sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Mężczyzna spędzi za kratami 2 miesiące, ale grozi mu znacznie dłuższa odsiadka – nawet 5 lat.

CZYTAJ TEŻ:  Wpadka hotelowego rabusia

Policjanci apelują, aby reagować na przemoc w rodzinie. Wykorzystywanie, bicie i krzywdzenie bliskich jest przestępstwem ściganym przez prawo. – Każdy taki przypadek powinien być zgłoszony na policję albo do najbliższego ośrodka pomocy społecznej – stwierdzają.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie umiarkowane
12 ° C
12.2 °
11.5 °
87 %
3.1kmh
75 %
niedz.
12 °
pon.
16 °
wt.
17 °
śr.
17 °
czw.
14 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu