20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Dawaj koszulkę! Zwiedzając miasto w mapach Google można trafić na scenkę grozy

REKLAMA

Biały dzień, centrum miasta. Pewien młodzieniec pada ofiarą ulicznego rabunku. Półnagi musi wracać do domu, bo ktoś zdarł z niego koszulkę. To historia sprzed wielu miesięcy, ale wciąż aktualna dla wszystkich, którzy zwiedzają Przemyśl za pomocą mapy – Google Street View.

W lipcu 2021 roku ulice Przemyśla fotografował samochód Google. Kamera przypadkowo nagrała uliczną scenkę, która rozegrała się w pobliżu Rynku i zabytkowego Kościoła św. Marii Magdaleny. Wszystko trafiło do sieci. Teraz odbywając wirtualny spacer, można zobaczyć, jak pewien młodzieniec traci swoją koszulkę.

Prawdopodobnie koszulka była klubowa i jej właściciel spotkał antyfana swojej drużyny, na którego obce klubowe barwy podziałały jak czerwona płachta na byka. Silny mężczyzna w tatuażach zdarł z pokrzywdzonego jego odzież. Na jednym ze zdjęć widać, że napastnik był razem z kolegą. Odszedł z koszulką, trzymając ją jak zdechłego szczura.

koszulka
Zabrał koszulkę i odszedł z nią jak ze zdechłym szczurem | Fot. Google Street View

A pokrzywdzony? Został półnagi. Co się z nim dalej stało? Na kolejnych zdjęciach już go nie było.

Przemyślanie nie są szczęśliwi z takiej reklamy swojego miasta. Do Google Street View ma dostęp każdy na całym świecie. Na szczęście firma co jakiś czas uaktualnia swoje mapy. Jest zatem szansa, że niechlubną scenkę uda się zastąpić bardziej pozytywnym widokiem. Na razie zdjęcie z atakiem zostało bardziej rozmyte.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj