8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Prosto na rondzie. 24-latek naruszył kilka paragrafów

REKLAMA

Zamiast objechać, pojechał prosto przez wysepkę ronda w Łańcucie. 24-letni kierowca audi, całkiem był na bakier z prawem.

Jak informuje Komenda Powiatowa w Łańcucie, do zdarzenia doszło w sobotę rano. Po godz. 8, policjanci otrzymali zgłoszenie o jadącym drogą krajową nr 94 kierowcy audi, który może być nietrzeźwy. Z przekazanych wiadomości wynikało, że jadący „zygzakiem” samochód porusza się w kierunku Przeworska. Jak ustalili policjanci, wskazany w zgłoszeniu pojazd przejechał również przez wysepkę ronda uszkadzając stojący na nim znak i gubiąc tablicę rejestracyjną. 

Dzięki świadkom, mundurowi odnaleźli uszkodzone audi, które kierujący pozostawił za drzewami przy jednej z przydrożnych posesji. Szybko również zatrzymali kierowcę samochodu, 24-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny ponad promil alkoholu. Okazało się również, że nie ma on prawa jazdy i objęty jest sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechaniczny. 

Nie były to jedyne przewinienia młodego kierowcy. Policjanci znaleźli przy 24-latku także narkotyki. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym dało wynik pozytywny, dlatego pobrano mu krew do dalszych badań.

24-latek został zatrzymany, a jego pojazd trafił na strzeżony parking. Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj