15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Chcesz tanio podróżować koleją? Zostań „Łowcą Promo”. Aż milion okazji!

REKLAMA

Pociągiem Intercity z Rzeszowa do Krakowa za 14 zł? To możliwe. IC ruszyło z akcją sprzedaży miliona biletów w promocyjnych cenach. Oferty można znaleźć na stronie internetowej „Łowcy Promo”.

PKP Intercity wprowadziło pulę miliona biletów w ramach oferty Promo. Ceny podróży na popularnych trasach to nawet kilka złotych. Przykłady? My znaleźliśmy takie najtańsze oferty:

  • Rzeszów – Kraków – 14 zł
  • Rzeszów – Warszawa – 24 zł
  • Rzeszów – Lublin – 19 zł
  • Rzeszów – Przemyśl – 9 zł
  • Rzeszów – Szczecin – 29 zł

Sprzedaż miliona promocyjnych biletów w ramach Super Promo i Promo Plus jest ograniczona czasowo i potrwa do końca listopada. Aby ułatwić wyszukiwanie najtańszych biletów PKP Intercity udostępnia na swojej stronie internetowej zakładkę „Łowcy Promo” – tutaj można znaleźć najlepsze oferty, które pozwolą np. na szybki i ekonomiczny wypad do innego miasta.

Oferta obejmuje przejazdy w pierwszej klasie – dzięki temu podróże w wyższym standardzie stały się bardziej przystępne.

Dostępność poszczególnych biletów promocyjnych jest zależna od popularności danego pociągu. PKP Intercity zarządza liczbą promocyjnych biletów w poszczególnych progach cenowych w zależności od m.in. prognozowanej frekwencji, aktualnego stanu sprzedaży, tras przejazdu czy godzin odjazdu.

Pule biletów w poszczególnych poziomach cenowych są limitowane, więc planując przejazd pociągiem cieszącym się bardzo dużą popularnością, warto zaplanować podróż z wyprzedzeniem i kupić bilety możliwie jak najwcześniej. Czasami wystarczy jednak wybrać pociąg o nieco mniej popularnej godzinie, by kupić dużo tańszy bilet.

39
Podróż pociągiem

Czy skorzystasz z promocji Intercity?

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj