16.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 25 września, 2023

Chcesz tanio podróżować koleją? Zostań „Łowcą Promo”. Aż milion okazji!

REKLAMA

Pociągiem Intercity z Rzeszowa do Krakowa za 14 zł? To możliwe. IC ruszyło z akcją sprzedaży miliona biletów w promocyjnych cenach. Oferty można znaleźć na stronie internetowej „Łowcy Promo”.

PKP Intercity wprowadziło pulę miliona biletów w ramach oferty Promo. Ceny podróży na popularnych trasach to nawet kilka złotych. Przykłady? My znaleźliśmy takie najtańsze oferty:

  • Rzeszów – Kraków – 14 zł
  • Rzeszów – Warszawa – 24 zł
  • Rzeszów – Lublin – 19 zł
  • Rzeszów – Przemyśl – 9 zł
  • Rzeszów – Szczecin – 29 zł

Sprzedaż miliona promocyjnych biletów w ramach Super Promo i Promo Plus jest ograniczona czasowo i potrwa do końca listopada. Aby ułatwić wyszukiwanie najtańszych biletów PKP Intercity udostępnia na swojej stronie internetowej zakładkę „Łowcy Promo” – tutaj można znaleźć najlepsze oferty, które pozwolą np. na szybki i ekonomiczny wypad do innego miasta.

Oferta obejmuje przejazdy w pierwszej klasie – dzięki temu podróże w wyższym standardzie stały się bardziej przystępne.

Dostępność poszczególnych biletów promocyjnych jest zależna od popularności danego pociągu. PKP Intercity zarządza liczbą promocyjnych biletów w poszczególnych progach cenowych w zależności od m.in. prognozowanej frekwencji, aktualnego stanu sprzedaży, tras przejazdu czy godzin odjazdu.

Pule biletów w poszczególnych poziomach cenowych są limitowane, więc planując przejazd pociągiem cieszącym się bardzo dużą popularnością, warto zaplanować podróż z wyprzedzeniem i kupić bilety możliwie jak najwcześniej. Czasami wystarczy jednak wybrać pociąg o nieco mniej popularnej godzinie, by kupić dużo tańszy bilet.

39
Podróż pociągiem

Czy skorzystasz z promocji Intercity?

FN 408wWQAYvQOh e1647509031354

Dziękujemy za Twój głos

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA