3 C
Rzeszów
piątek, 9 grudnia, 2022

Najnowsze

Chcesz tanio podróżować koleją? Zostań „Łowcą Promo”. Aż milion okazji!

Pociągiem Intercity z Rzeszowa do Krakowa za 14 zł? To możliwe. IC ruszyło z akcją sprzedaży miliona biletów w promocyjnych cenach. Oferty można znaleźć na stronie internetowej „Łowcy Promo”.

REKLAMA

PKP Intercity wprowadziło pulę miliona biletów w ramach oferty Promo. Ceny podróży na popularnych trasach to nawet kilka złotych. Przykłady? My znaleźliśmy takie najtańsze oferty:

  • Rzeszów – Kraków – 14 zł
  • Rzeszów – Warszawa – 24 zł
  • Rzeszów – Lublin – 19 zł
  • Rzeszów – Przemyśl – 9 zł
  • Rzeszów – Szczecin – 29 zł

Sprzedaż miliona promocyjnych biletów w ramach Super Promo i Promo Plus jest ograniczona czasowo i potrwa do końca listopada. Aby ułatwić wyszukiwanie najtańszych biletów PKP Intercity udostępnia na swojej stronie internetowej zakładkę „Łowcy Promo” – tutaj można znaleźć najlepsze oferty, które pozwolą np. na szybki i ekonomiczny wypad do innego miasta.

CZYTAJ TEŻ:  Empatia na ulicy. Dzięki niej senior cały i zdrowy wrócił pod opiekę rodziny

Oferta obejmuje przejazdy w pierwszej klasie – dzięki temu podróże w wyższym standardzie stały się bardziej przystępne.

Dostępność poszczególnych biletów promocyjnych jest zależna od popularności danego pociągu. PKP Intercity zarządza liczbą promocyjnych biletów w poszczególnych progach cenowych w zależności od m.in. prognozowanej frekwencji, aktualnego stanu sprzedaży, tras przejazdu czy godzin odjazdu.

Pule biletów w poszczególnych poziomach cenowych są limitowane, więc planując przejazd pociągiem cieszącym się bardzo dużą popularnością, warto zaplanować podróż z wyprzedzeniem i kupić bilety możliwie jak najwcześniej. Czasami wystarczy jednak wybrać pociąg o nieco mniej popularnej godzinie, by kupić dużo tańszy bilet.

39
Podróż pociągiem

Czy skorzystasz z promocji Intercity?

FN 408wWQAYvQOh e1647509031354
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
3 ° C
3.1 °
3 °
87 %
2.1kmh
100 %
pt.
2 °
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
-2 °
wt.
-2 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu