25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Promocja na lotnisku. Parking za 1 zł

REKLAMA

Lotnisko Rzeszów-Jasionka organizuje kwietniową promocję: „Parking za 1 zł”. Jak z niej skorzystać?

Jeśli chcemy zostawić auto na lotnisku – nie ma problemu. Od pewnego czasu trzeba jednak za to zapłacić. Przy podróży do 8 dni pasażerowie płacą 69 zł), przy dłuższym postoju do 15 dni – 129 zł.

Ale teraz można na tym zaoszczędzić. Port lotniczy wprowadza kwietniową promocję. Promocja „Parking za 1 zł” dołączana jest do wszystkich pakietów wakacyjnych zakupionych przez cały kwiecień.

–  Czas na wiosenne promocje. Nasi pasażerowie będą mogli zatrzymać się na parkingu w bezpośrednim  sąsiedztwie terminala i zapłacić za niego tylko złotówkę – podkreśla Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów – Jasionka.

Z promocji skorzystają pasażerowie, którzy od 1 do 30 kwietnia br. zakupią pakiet usług turystycznych oferowanych przez touroperatorów za pośrednictwem: stron www, biur podróży lub u agentów sprzedaży.

Szczegóły akcji promocyjnej określa regulamin, dostępny TUTAJ.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj