28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Prababcia (91 l.) nadal musi pracować na kasie w supermarkecie

REKLAMA

Betty Glover ma 91 lat i jest prababcią. Mimo że powinna już dawno odpoczywać na emeryturze, nadal pracuje na kasie w supermarkecie. Nie dlatego, że chce, ale musi. Tylko tak może się utrzymać i wydobyć z finansowych kłopotów. W tej smutnej historii z USA jest jednak promyczek nadziei.

Stany Zjednoczone to bogaty kraj, ale nie zawsze spełnia się amerykański sen. 91-letniej seniorce się nie spełnił. Nie starcza jej na czynsz, lekarstwa, zakupy. Przez inflację to koszty – podobnie jak w Polsce – trudne do udźwignięcia dla kogoś, kto ma tylko skromną emeryturę.

Seniorka z USA musi dorabiać w sklepie, aby móc się utrzymać. Na tym samym stanowisku jest już 10 lat. Choć lubi swoich klientów, czuje się już zmęczona, a do tego coraz bardziej szwankuje jej zdrowie.

91-latka nie była pewna, czy założyć zbiórkę i poprosić ludzi o pomoc. A jednak internet zadziałał. Prababcia uzbierała prawie 90 000 dolarów, ponad dwa razy więcej niż oczekiwała.

Na jej zbiórce pojawiła się optymistyczna aktualizacja:

– Dzięki waszemu wsparciu i hojności mój ostatni dzień w pracy będzie 1 maja! Wciąż jestem zdumiona ogromem wsparcia i życzliwości. Bardzo dziękuje Wam wszystkim – napisała uradowana babcia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj