15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Walka z ogniem o zakład. Strażacy ratowali dobytek i miejsca pracy

REKLAMA

Chodziło zminimalizowanie strat i o ratunek zakładu, będący dla wielu miejscowych ich miejscem pracy. Z żywiołem w Jaśle walczyło aż 60 strażaków.

21 grudnia, godzina 7:20. To chyba najgorszy czas w historii lokalnego zakładu zajmującego się produkcją materacy i mebli. Doszło do ogromnego nieszczęścia. Wybuchł pożar. Zaczął się od części biurowej.

Płomienie ogarnęły część administracyjno-biurową i poddasze. Strażacy użyli wszystkie swoje siły, aby walczyć z żywiołem i zapobiec całkowitemu spaleniu się zakładu produkcyjnego. Ściągnięto nawet posiłki z sąsiedniego powiatu krośnieńskiego.

Zaciekła walka z ogniem trwała 4 godziny. Akcją kierował komendant powiatowy PSP w Jaśle bryg. Piotr Śmietana.

Straty są dość znaczne, ale najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Z zagrożonego miejsca w porę ewakuowało się 11 pracowników. Dokładne przyczyny pożaru wyjaśni policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj