30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Nocny pożar na rynku. W kamienicy strażacy dokonali makabrycznego odkrycia

REKLAMA

Tragiczny pożar na Rynku w Jarosławiu. Kiedy strażacy weszli do mieszkania, znaleźli ciało właścicielki. Ofiara miała 65 lat.

Dramat rozegrał się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Ogień pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Natychmiast ewakuowali się sąsiedzi. Kamienicę opuściło 7 osób, w tym dziecko.

Z ogniem walczyło kilka jednostek straży pożarnej, w tym drużyny OSP. Ratownicy robili wszystko, aby pożar nie rozprzestrzenił się bardziej. W zwartej zabudowie oznaczałoby to katastrofę dla całej okolicy.

Udało się dość szybko opanować żywioł i strażacy weszli do mieszkania. Znaleźli nadpalone ciało 65-letniej właścicielki.

Jak informuje policja, zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych. Mundurowi wspólnie z prokuratorem wyjaśniają przyczyny tragedii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj