14.4 C
Rzeszów
niedziela, 24 września, 2023

Strażacy uratowali życie emerytce. Leżała nieprzytomna w ogarniętym pożarem mieszkaniu

REKLAMA

To była dramatyczna walka o życie i liczyła się każda sekunda. Na szczęście akcja strażaków z Jarosławia zakończyła się sukcesem. Uratowali życie starszej kobiecie. Poszkodowana leżała nieprzytomna w zamkniętym mieszkaniu, w którym rozszalał się pożar!

Wszystko działo się 27 grudnia po godz. 10. W bloku przy ul. Przemyskiej w Jarosławiu wybuchł pożar na pierwszym piętrze. Aby dostać się do mieszkania trzeba było wyważyć drzwi.

W środku paliła się kuchnia. Wszędzie było mnóstwo dymu. W pokoju na wersalce ratownicy odnaleźli leżącą na plecach nieprzytomną starszą kobietę. Natychmiast wynieśli ją na klatkę. Sprowadzili piętro niżej i przystąpili do reanimacji. Podstawowe funkcje życiowe były zachowane. Po podaniu tlenu poszkodowana odzyskała przytomność. Miała lekko poparzoną twarz.

Kobieta trafiła do szpitala. Dzięki szybkiej interwencji strażaków udało się uratować jej życie. Ratownikom należą się wielkie słowa uznania, ale także sąsiadom, którzy także ruszyli na ratunek i zaczęli wyważać drzwi.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA