7.8 C
Rzeszów
niedziela, 26 marca, 2023

Policjanci uratowali domowników

Policyjny patrol pierwszy dotarł na miejsce pożaru. Mundurowi natychmiast wbiegli do ogarniętego ogniem budynku. Z zadymionych pomieszczeń wyprowadzili trzy osoby. Potem wrócili, aby ratować jeszcze dwa psy. Dzięki akcji stróżów prawa, nikomu nic się nie stało.

REKLAMA

Wszystko działo się w środę około godz. 21 w Jarosławiu. Do służb dotarł sygnał o tym, że z poddasza domu jednorodzinnego wydobywają się płomienie. Policyjny patrol był w pobliżu i pierwszy dotarł na miejsce zdarzenia. Policjanci wiedząc, że w środku są ludzie, nie wahając się ani chwili wbiegli do budynku. W zadymionych pomieszczeniach odnaleźli dwie kobiety, w wieku 63 i 59 lat oraz 47-latka. Domownicy byli zdezorientowani. Funkcjonariusze ewakuowali całą trójkę i odprowadzili w bezpieczną odległość. Już po wyjściu właścicielka powiedział, że w środku zostały jeszcze dwa psy.

CZYTAJ TEŻ:  Zaginął 38-latek z Radymna

Funkcjonariusze wrócili do domu i w salonie zauważyli zwierzęta. Otworzyli drzwi tarasowe i wypuścili czworonogi do ogrodu. Po chwili dojechali strażacy. Ugasili pożar. Dzięki błyskawicznej akcji policjantów – nikomu nic się nie stało.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie umiarkowane
7.8 ° C
9.4 °
6.3 °
82 %
4.1kmh
75 %
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
2 °
śr.
6 °
czw.
5 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu