22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Policjanci uratowali domowników

REKLAMA

Policyjny patrol pierwszy dotarł na miejsce pożaru. Mundurowi natychmiast wbiegli do ogarniętego ogniem budynku. Z zadymionych pomieszczeń wyprowadzili trzy osoby. Potem wrócili, aby ratować jeszcze dwa psy. Dzięki akcji stróżów prawa, nikomu nic się nie stało.

Wszystko działo się w środę około godz. 21 w Jarosławiu. Do służb dotarł sygnał o tym, że z poddasza domu jednorodzinnego wydobywają się płomienie. Policyjny patrol był w pobliżu i pierwszy dotarł na miejsce zdarzenia. Policjanci wiedząc, że w środku są ludzie, nie wahając się ani chwili wbiegli do budynku. W zadymionych pomieszczeniach odnaleźli dwie kobiety, w wieku 63 i 59 lat oraz 47-latka. Domownicy byli zdezorientowani. Funkcjonariusze ewakuowali całą trójkę i odprowadzili w bezpieczną odległość. Już po wyjściu właścicielka powiedział, że w środku zostały jeszcze dwa psy.

Funkcjonariusze wrócili do domu i w salonie zauważyli zwierzęta. Otworzyli drzwi tarasowe i wypuścili czworonogi do ogrodu. Po chwili dojechali strażacy. Ugasili pożar. Dzięki błyskawicznej akcji policjantów – nikomu nic się nie stało.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj