10.8 C
Rzeszów
czwartek, 6 października, 2022

Najnowsze

Policjanci uratowali domowników

Policyjny patrol pierwszy dotarł na miejsce pożaru. Mundurowi natychmiast wbiegli do ogarniętego ogniem budynku. Z zadymionych pomieszczeń wyprowadzili trzy osoby. Potem wrócili, aby ratować jeszcze dwa psy. Dzięki akcji stróżów prawa, nikomu nic się nie stało.

REKLAMA

Wszystko działo się w środę około godz. 21 w Jarosławiu. Do służb dotarł sygnał o tym, że z poddasza domu jednorodzinnego wydobywają się płomienie. Policyjny patrol był w pobliżu i pierwszy dotarł na miejsce zdarzenia. Policjanci wiedząc, że w środku są ludzie, nie wahając się ani chwili wbiegli do budynku. W zadymionych pomieszczeniach odnaleźli dwie kobiety, w wieku 63 i 59 lat oraz 47-latka. Domownicy byli zdezorientowani. Funkcjonariusze ewakuowali całą trójkę i odprowadzili w bezpieczną odległość. Już po wyjściu właścicielka powiedział, że w środku zostały jeszcze dwa psy.

CZYTAJ TEŻ:  Małżeństwo uderzyło w drzewo. Policjantka pierwsza ruszyła na ratunek

Funkcjonariusze wrócili do domu i w salonie zauważyli zwierzęta. Otworzyli drzwi tarasowe i wypuścili czworonogi do ogrodu. Po chwili dojechali strażacy. Ugasili pożar. Dzięki błyskawicznej akcji policjantów – nikomu nic się nie stało.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
10.8 ° C
11.1 °
10.2 °
78 %
6.2kmh
0 %
czw.
20 °
pt.
19 °
sob.
19 °
niedz.
15 °
pon.
15 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu